TOPLANTILAR

 

ADAYLIK ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTILAR

 

31 MART 2010 TARİHİNDE, SINIRLARIN BELİRLENMESİ AMACIYLA KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

08 EYLÜL 2011  TARİHİNDE, UZMAN MİMAR GIORA SOLAR’IN DA KATILIMIYLA,  KOORDİNASYON VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.

 

27 EYLÜL 2011  TARİHİNDE, ‘’UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİ ADAYLIK BAŞVURU SÜRECİNDE BURSA HANLAR BÖLGESİ VE CUMALIKIZIK’’ KONULU PANEL DÜZENLENMİŞTİR.  (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

27 ARALIK 2011 TARİHİNDE, KÜLTÜR BAKANLIĞI İLE ANKARA’DA BİR  KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.

 

6 OCAK 2012 TARİHİNDE, ADAYLIK BAŞVURU DOSYASININ GÜÇLENDİRİLMESİ AMACIYLA, ADAYLIK DOSYASI HAZIRLIK ÇALIŞMALARINI YÜRÜTMEKTE OLAN YÜKLENİCİ VE YEREL ORTAKLARI-ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ TEMSİLCİLERİ- İLE KOORDİNASYON TOPLANTISI  YAPILMIŞTIR.

 

26 OCAK 2012 TARİHİNDE, BURSA ALAN BAŞKANLIĞI, EŞGÜDÜM VE DENETLEME KURULU İLE DANIŞMA KURULU ÜYELERİNİ BİR ARAYA GETİRMEK VE ALAN BAŞKANLIĞI’NIN KURULUŞUNU KAMUOYUNA DUYURMAK AMACIYLA BASIN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.  (Fotoğraf ve video için tıklayınız.)

 

17 ŞUBAT 2012 TARİHİNDE, KOORDİNASYON TOPLANTILARI VE UZMAN GÖRÜŞLERİ İLE YENİDEN ŞEKİLLENDİRİLMESİ PLANLANMAKTA OLAN SINIRLAR İLE İLGİLİ OLARAK HAZIRLANACAK GEREKÇE RAPORUNUN GÜÇLENDİRİLMESİ İÇİN TARİHÇİLER İLE ‘’ATÖLYE ÇALIŞMASI’’ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.  (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

23 MART 2012  TARİHİNDE, YENİDEN ŞEKİLLENDİRİLMESİ PLANLANMAKTA OLAN SINIRLARIN BELİRLENME KRİTERLERİ İLE İLGİLİ OLARAK, BAKANLIKÇA TARAFIMIZDAN GÖRÜŞLERİ ALINARAK KENDİLERİNE İLETİLMESİ İSTENEN KURUMLAR ARASI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.  (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

30 MART 2012  TARİHİNDE PAYDAŞLARIMIZ OLAN İLGİLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE KURUMLARLA KOORDİNASYON  TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.  (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

 13 NİSAN 2012 TARİHİNDE, DANIŞMA KURULU TOPLANTISI İLE EŞGÜDÜM VE DENETLEME KURULU TOPLANTISI YAPILMIŞTIR.  (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

23-24-29 MAYIS 2012 TARİHLERİNDE FARKLI MESLEK GRUPLARINDAN OLUŞAN TOPLAM 162 KİŞİNİN KATILIMIYLA HANLAR BÖLGESİ, SULTAN KÜLLİYELERİ VE CUMALIKIZIK ALANLARI İLE İLGİLİ 1. STRATEJİ ARAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

27-28 HAZİRAN 2012 TARİHLERİNDE FARKLI MESLEK GRUPLARINDAN OLUŞAN KONULARINDA UZMAN VE 1.STRATEJİ ARAMA TOPLANTISI’NDA DA YERALMIŞ TOPLAM 128 KİŞİNİN KATILIMIYLA HANLAR BÖLGESİ, SULTAN KÜLLİYELERİ VE CUMALIKIZIK ALANLARI İLE İLGİLİ 2. STRATEJİ ARAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.  (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

7 EYLÜL 2012 TARİHİNDE YÖNETİM PLANI’NIN İNCELENMESİ VE GÖRÜŞ BİLDİRİLMESİ ÜZERİNE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILMIŞTIR. (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

12 EKİM 2012 TARİHİNDE YÖNETİM PLANI İLE İLGİLİ EŞGÜDÜM VE DENETLEME KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

8 MART 2013 TARİHİNDE YÖNETİM PLANI’NIN NİHAİ HALE GETİRİLMESİ ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA EŞGÜDÜM VE DENETLEME KURULU TOPLANTISI YAPILMIŞTIR. (Fotoğraflar için tıklayınız.)

 

 


BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BURSA ALAN BAŞKANLIĞI
Adres:Bursa Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası Altınova Mah. Fuar Cad. Kat:3 Oda No:321 16090 Osmangazi/BURSA 
Tel: 0224 716 16 44 Faks: 0 224 716 16 45 E-Posta: alan.baskanligi@bursa.bel.tr